Shopping Tips: Бюджетні сумки

Сумок забагато не буває. Правда ж?

Звісно, хочеться мати особливу для кожного випадку та вбрання, проте дизайнерські it-bags далеко не всім по кишені. Хоча тут варто зауважити, що коли мова йде про базовий гардероб, є сенс інвестувати в дорогі та якісні моделі, які прослужать максимально довго. Але коли йдеться про тренди, або про банальне бажання оновити свою колекцію, тут можна зекономити.

В другому випадку на поміч прийдуть безліч сайтів з демократичними цінами. І тут якраз саме час звернути увагу на бюджетні варіанти, які можна відносити один-два сезони, щоб підкреслити актуальність свого гардеробу і не жалкувати про дарма витрачені кошти. Саме тому я вирішила створити для вас підбірку сумок, які коштують до 1 тисячі гривень. 

Яскраві та ніжних відтінків, вмісткі та не дуже, м’якої форми чи структуровані – варіантів маса. В світлі останніх тенденцій раджу розглянути на сумки з кільцями – довгограючий тренд, який додасть пікантності вашим образам. В цьому сезоні актуальними також є білий колір, зміїний принт, металеві ланцюжки, мікро- та сумки-мішки.

Вдалого шопінгу!

Використані сайти: lamoda.ua, shoppingmall.com.ua, prego.ua, estro.ua, dressa.com.ua, born2be.com.ua

Фото – Аліса Зінкевич
Дизайн – Юля Ковалевська

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.